Nehledej v dobrovolném sboru hasičském ni zisku, ni slávy, nýbrž jen povinnosti bratrské pomoci v neštěstí.Jsi-li hasičským dobrovolníkem, buď jím celou duší a celým tělem, nemáš-li dobré vůle, nejsi dobrovolníkem a jsi dobré věci na obtíž.Buď obětavý a statečný, ale jednej vždy s rozvahou, zbytečně nevydávej se v nebezpečí a dbej v činnosti...

Vzhledem k blížícímu se termínu 43. Hasičského plesu bude brzy potřeba zkontrolovat svou uniformu. K tomu pomůže stejnokrojový předpis platný od 1.1.2016, který naleznete na tomto odkazu.

Na počátku roku 2020 jsme ještě před příchodem pandemie stihli uspořádat hasičský ples v kulturním domě. Díky mimořádné návštěvnosti se tento ples nadmíru vydařil, za což děkuji Vám všem, kteří jste se na jeho organizaci podíleli.