Činnost mládeže v roce 2022

12.01.2023

Kolektiv mladých hasičů má k dnešku 35 mladých hasičů, z toho 15 dívek, 20 chlapců: Věkové rozložení: 5-6 let: 5 osob, 6-11 let: 11 osob, 11-15 let: 15 osob, 15-18 let: 4 osoby. V průběhu roku přistoupilo 9 nových dětí Odhlásili se 4.

V roce 2022 vzniklo družstvo přípravky. Scházíme se pravidelně 1x týdně v zimě v hale, po zbytek roku na hřišti na Březině nebo v hasičce.

Letos jsme se zúčastnili sedmi soutěží: na jaře:

Újezd: družstvo mladších 9. místo z 12 týmů, starší 9.místo z 12 týmů.

Přísnotice: mladší 6. místo ze 13 týmů, starší 4. místo ze 13 týmů.

Střelice: požární útok - starší 7. místo

Podzim:

Branný závod Rudka: mladší "A" 1. místo a "B" 4. místo. Starší 1. místo + starší "B" 4. místo

Okresní závody ZPV Kuřimské Jestřabí: starší "A" 3. místo, starší "B" 27. místo ze 41 týmů.

Mladší "A" 5. místo a "B" 28. místo z 30 týmů.

Hrušovany u Brna 19.11.: uzlovačka - mladší "A" 16. místo z 18 týmů, starší "A" 9.místo a "B" 14.místo z 18 družstev.

Těšany: soutěž dvojic: nejlepší dvojice ze Zbraslavi, starší - 1.místo a 2.místo z 25 týmů. mladší - 2.místo z 23.týmů.

V lednu jsme se zapojili do Tříkrálové sbírky, v dubnu do pořádání karnevalu. V červnu se žáci aktivně zapojili do přípravy dětského dne, kde byla skvělá atmosféra - děti obsluhovaly jednotlivá stanoviště pro cca 75 dětí.

Dále se uskutečnil výlet do lanového centra do Neslovic, kde se zabavili děti i dospělí. Jeden trénink jsme strávili s handicapovanými občany z Domova z Náměště. V srpnu proběhla ukázka požárního útoku ve Zbraslavi na soutěži Žďárské ligy. V prosinci se uskutečnila závěrečná vánoční beseda dětí a vedoucích v hasičce.

Velké díky všem vedoucím, kteří se spolupodílíte na vytváření zázemí:

Jmenovitě: Jarmile Strašákové, Davidu Krutišovi, Petru Myslínovi, Lence Doubkové, Marušce a Honzovi Šimečkovým, Jarce a Pavlovi Franklovým. Bez vaší pomoci by to rozhodně nešlo J

Za kolektiv vedoucích Pavel Frankl